Internet Cyclone2.27

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Internet Cyclone to bardzo prosty w użyciu, automatyczny optymalizator konfiguracji połączenia internetowego. Z jego pomocą przyspieszymy ładowanie stron WWW, pobieranie plików czy też wysyłanie wiadomości e-mail z dużymi załącznikami.

Narzędzie według zapewnień twórców pozwala przyspieszyć nawet dwukrotnie prędkość naszego połączenia z Internetem. Obsługuje ono większość dostępnych na rynku modemów i umożliwia przeprowadzenie optymalizacji takich typów połączeń jak LAN, ISDN, CABLE, DSL, T1 i innych. Działanie Internet Cyclone opiera się na manipulowaniu ustawieniami takich parametrów jak Maximum Transmission Unit (MTU), Maximum Segment Size (MSS), Time To Live (TTL), TCP Receive Window (Rwin), Cache Size (NDI), PMTU Black Hole Detect, PMTU Auto Discovery (PAD), Session Keep Alive (SKA), które zapisane są w rejestrze Windows.

Ponadto program modyfikuje ustawienia przeglądarki Internet Explorer. W głównej mierze jego praca jest w pełni automatyczna i opiera się na predefiniowanych konfiguracjach, jednak opcjonalnie narzędzie daje również możliwość ręcznej zmiany poszczególnych ustawień.

Udostępnij
Internet Cyclone 2.27wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentJordysoft
Liczba pobrań2 041
Data aktualizacji25 maj 2016
Rozmiar pliku0.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)