WindowsProgramowanieEdytory dla programistówIntype
Intype ikona

Intype1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Intype to darmowy i zarazem rozbudowany edytor tekstowy, przeznaczony zarówno dla zwykłych użytkowników jak również dla programistów. Obsługuje około 20 różnych języków programowania, w tym między innymi JavaScript, CSS, PHP, HTML, SQL, Ruby, Java, Perl, C, C++ oraz Groovy.

Edytor Intype wspiera procesory wielordzeniowe, uruchamia się błyskawicznie i zajmuje stosunkowo mało miejsca na dysku. Oprócz tego obsługuje też różne formaty kodowania znaków – ANSI, UTF-8 czy UTF 16 BE/LE. Program jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze, utrzymany w minimalistycznym stylu i z całą pewnością przypadnie każdemu użytkownikowi do gustu.

W programie znajdziemy również gotowe szablony kodu (snippety), które stanowczo przyśpieszają edycję tekstu programistycznego. W ten sposób zaoszczędzimy mnóstwo czasu przy wstawianiu różnych elementów kodowania. W dodatku każdy użytkownik może tworzyć w banalny sposób tworzyć własne szablony.

Edytor tekstowy Intype posiada niemal wszystkie najistotniejsze narzędzia i funkcje wspomagające pisanie i modyfikowanie dowolnego tekstu. Umożliwia zaawansowane wyszukiwanie tekstu w dokumencie, przenoszenie całych linii, edycję kolumnową, a także kolorowanie składni dla wszystkich języków programowania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
ProducentIntype
Liczba pobrań550
Data aktualizacji22 mar 2013
Rozmiar pliku6.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Intype ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)