bECTntmJ
Intype ikona

Intype1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Intype to darmowy i zarazem rozbudowany edytor tekstowy, przeznaczony zarówno dla zwykłych użytkowników jak również dla programistów. Obsługuje około 20 różnych języków programowania, w tym między innymi JavaScript, CSS, PHP, HTML, SQL, Ruby, Java, Perl, C, C++ oraz Groovy.

bECTntmL

Edytor Intype wspiera procesory wielordzeniowe, uruchamia się błyskawicznie i zajmuje stosunkowo mało miejsca na dysku. Oprócz tego obsługuje też różne formaty kodowania znaków – ANSI, UTF-8 czy UTF 16 BE/LE. Program jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze, utrzymany w minimalistycznym stylu i z całą pewnością przypadnie każdemu użytkownikowi do gustu.

W programie znajdziemy również gotowe szablony kodu (snippety), które stanowczo przyśpieszają edycję tekstu programistycznego. W ten sposób zaoszczędzimy mnóstwo czasu przy wstawianiu różnych elementów kodowania. W dodatku każdy użytkownik może tworzyć w banalny sposób tworzyć własne szablony.

Edytor tekstowy Intype posiada niemal wszystkie najistotniejsze narzędzia i funkcje wspomagające pisanie i modyfikowanie dowolnego tekstu. Umożliwia zaawansowane wyszukiwanie tekstu w dokumencie, przenoszenie całych linii, edycję kolumnową, a także kolorowanie składni dla wszystkich języków programowania.

Udostępnij
Intype 1.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.74 oceny
Twoja ocena:
ProducentIntype
Liczba pobrań509
Data aktualizacji22 mar 2013
Rozmiar pliku6.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Intype ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECTntnH