MacOSMultimediaInne programy multimedialneInviska MKV Extract

Inviska MKV Extract5.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Inviska MKV Extract to narzędzie do wyodrębniania rozmaitych elementów z plików zapisanych w formacie MKV, takich jak: wideo, ścieżka audio, nazwy utworów, załączniki (czcionki, obrazy, itp.), rozdziały, tagi i wielu innych.

Co ciekawe, Inviska MKV Extract przedstawia szczegółowe informacje na temat nazwy ścieżki, plików załącznika jak i innych części składowych zawartych w pliku MKV lub MKA. Narzędzie zawiera ponadto specjalną funkcję, która pozwala na wyodrębnienie tego samego elementu (np. ścieżki dźwiękowej) z wielu plików. Dzięki takiemu rozwiązaniu niewątpliwie zaoszczędzimy sporo czasu.

Inviska MKV Extract jest bezpłatnym programem (open-source) na licencji GPLv2 obsługującym nie tylko wspomniane materiały zapisane w formacie MKV, ale także MKA. Opisywane narzędzie współpracuje zarówno z 32-bitową, jak i 64-bitową wersją MKVToolNix, który jest niezbędny do działania Inviska MKV Extract.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań72
Data aktualizacji11 kwi 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)