Inviska Rename3.0

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaInviska Rename
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Inviska Rename to darmowa aplikacja do zmiany nazwy wielu plików, wspierająca przetwarzanie w trybie wsadowym.

Program pozwala na wstawanie, usuwanie i modyfikowanie tekstu w nazwie pliku i rozszerzeniu. Możliwa jest zmiana nazwy przy wykorzystaniu informacji zawartych w tagach utworów muzycznych (obsługiwane tagi to przede wszystkim mp3 ID3v2 oraz FLAC). Na tym jednak nie koniec, bo opisywany program jest skierowany również do fotografów i umożliwia zmianę nazwy na podstawie informacji Exif zawartych w zdjęciach cyfrowych.

Inviska Rename zmieni nazwy plików także na podstawie innych kryteriów, takich jak np. data utworzenia lub modyfikacji wybranych plików. Ponadto narzędzie może posłużyć do automatycznego numerowania posiadanych dokumentów, pozwalając również na zmianę nazwy plików tak, by wszystkie zaczynały się od małej lub wielkiej litery.

Chcąc ułatwić korzystanie z programu Inviska Rename twórcy udostępnili opcję filtrowania plików, a także pozwolili na wyświetlanie ukrytych danych, które możemy dodać lub wykluczyć podczas wykonywania operacji zmiany nazwy plików w trybie wsadowym. Ponadto w razie pomyłki będziemy mogli cofnąć ostatnie kroki, by przywrócić oryginalne nazwy dokumentów, grafik czy jakichkolwiek innych danych.

Pełne wsparcie Unicode sprawia, że Inviska Rename zmieni nazwy plików w każdym języku. Osoby, które będą często korzystać z opisywanej aplikacji przy użyciu tych samych ustawień mogą je bez problemu zapisać, by nie musieć za każdym razem konfigurować nowych wytycznych związanych z operacją zmiany nazwy plików.

Udostępnij
Inviska Rename 3.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań91
Data aktualizacji11 kwi 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)