WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościIOBit Protected Folder
IOBit Protected Folder ikona

IOBit Protected Folder1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IOBit Protected Folder pozwala skutecznie zabezpieczać poufne dane przed innymi użytkownikami komputera.

Program stworzony został głównie z myślą o początkujących użytkownikach, którzy chcieliby uniemożliwić dostęp do prywatnych plików niepowołanym osobom. Nie wymaga on niemal żadnej konfiguracji, wystarczy, że uruchomimy program, zdefiniujemy główne hasło i przystąpić możemy do zabezpieczania danych. To również jest bardzo proste i ogranicza się do wczytania w głównym oknie programu plików i folderów, które chcielibyśmy ukryć.

Domyślnie IOBit Protected Folder ukrywa wskazane dane w taki sposób, że nie są one widoczne z poziomu systemowego Eksplorera ani żadnej innej aplikacji. Sposób zabezpieczania danych można jednak zmienić w opcjach narzędzia. Dostępne są tam tryby umożliwiające jedynie zablokowanie odczytu lub zapisu plików. Do dyspozycji użytkownika oddano również mechanizm listy wykluczeń.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30 uruchomień programu.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Zmiany interfejsu na polski dokonać można z poziomu opcji konfiguracyjnych.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
ProducentIObit
Liczba pobrań372
Data aktualizacji14 mar 2018
Rozmiar pliku3.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
IOBit Protected Folder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)