iOSMultimediaStreaming wideo oraz VODipla
ipla ikona

ipla

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ipla to aplikacja dająca bezpośredni dostęp do zasobów jednego z największych polskich serwisów z telewizją internetową i wypożyczalnią wideo na życzenie. Oferuje dostęp zarówno do darmowych materiałów, nawet dla osób niezalogowanych, jak i do płatnych treści.

Interfejs jest czytelny i przejrzysty — na głównym ekranie są dwie listy polecanych programów, a u góry zakładki (pierwsza to właśnie główny ekran). Korzystając z tych zakładek można przełączyć się do działu Wideo, zawierającego kategorie materiałów dostępnych na życie. Tam też można włączyć listę polecanych materiałów z określonego przedziału czasowego (dziś, ostatni tydzień, albo ostatni miesiąc), czy wyświetlić wyniki wyszukiwań, jeśli skorzystamy z dedykowanej temu funkcji. Sama wyszukiwarka potrafi niestety znajdować bardzo odległe od naszych oczekiwań wyniki, dlatego przydatna będzie głównie kiedy podamy konkretny tytuł i tytuł ten będzie dostępny w serwisie. Kolejna zakładka, to możliwość oglądania kanałów telewizyjnych (funkcja płatna).

Dostępnych jest kilkanaście stacji, w tym kanały sportowe, filmowe, muzyczne i kilka kanałów Polsatu. Inną płatną funkcją jest możliwość zapisywania multimediów na urządzeniu, dzięki czemu można obejrzeć ulubiony program nawet po utracie połączenia z internetem. Bibliotekę zapisanych filmów oferuje właśnie przedostatnia zakładka. A ostatnia to ukłon w kierunku ludzi mniej doświadczonych, czyli Pomoc. Tam można znaleźć informacje odnośnie działania aplikacji, czy płatnej oferty.

W trakcie oglądania programu, jeśli nie wykupimy abonamentu, najpierw zostanie przez około pół minuty odtwarzana reklama. Wykupienie go da nam jednak również dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. W wersji darmowej jest to tylko skromne 320p.

ipla to z pewnością aplikacja godna uwagi dla telemaniaków. Biblioteka oferuje bardzo dużo filmów, zarówno nowych jak i starych, a samo korzystanie z aplikacji (poza wyszukiwarką) powinno być bezproblemowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań5 875
Data aktualizacji8 mar 2021
Rozmiar pliku3.71 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
ipla ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)