iPlus CDMA dostępny od jutra

28.03.2011 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niespełna 3 tygodnie temu informowaliśmy o rozpoczynających się 14 marca testach nowej usługi - Internetu stacjonarnego iPlus CDMA. Od jutra będzie mógł z niej skorzystać każdy znajdujący się w zasięgu.

iPlus CDMA ma zaoferować szybki Internet na terenach, na których nie ma "kablowego" Internetu stacjonarnego oraz tam gdzie Internet mobilny był słabej jakości. Obecnie iPlus CDMA obejmuje swoim zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni. Co ważne nie są to tereny najbardziej zurbanizowane. iPlus CDMA oferuje prędkość transferu do 3,1 Mb/s (pobieranie) i 1,8 Mb/s (wysyłanie). Ceny usługi różnią się jedynie limitami transferu. Abonament za 50 zł to 3 GB limitu, 70 zł to limit 8 GB, a 110 zł to ograniczenie pobranych danych do 20 GB. Przez pierwszy rok, w nocy można będzie pobierać bez limitu (od 24.00 do 9.00). Obecni klienci sieci Plus ponadto otrzymają 2 abonamenty gratis oraz nieco zwiększone limity transferu (odpowiednio: 4, 9, 25 GB).

Ponadto do wyboru będą modemy USB za 1 lub 99 zł brutto (zależnie od abonamentu) oraz router z punktem dostępowym w cenie 1 lub 149 zł (zależnie od abonamentu).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także