Iridium Browser ikona

Iridium Browser2022.04.100

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Iridium Browser to darmowa przeglądarka internetowa oparta na silniku Chromium, której twórcy cenią sobie przede wszystkim prywatność użytkownika.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a przy tym może pochwalić się szybkim działaniem. Po uruchomieniu Iridium Browser od razu zauważymy, że autorzy postawili na minimalizm, dlatego też nie znajdziemy tu zbędnych wtyczek czy innych dodatków - całość prezentuje się nad wyraz schludnie.

Iridium Browser zwiększa bezpieczeństwo po stronie użytkownika i zapewnia mu anonimowość poprzez wyłączenie opcji wyświetlania powiadomień oraz automatycznego przesyłania częściowych zapytań i słów kluczowych do usług centralnych. Możemy oczywiście zmienić ustawienia programu i udostępniać wspomniane dane, ale tylko po aktywowaniu określonych funkcji.

Podczas korzystania z Iridium Browser nie musimy przejmować się, że ktoś wykryje naszą aktywność w sieci za sprawą rozmaitych skryptów odpowiedzialnych chociażby za dostosowywanie reklam na podstawie historii przeglądanych stron.

Udostępnij
Iridium Browser 2022.04.100wersja stabilna (32-bit)
Iridium Browser 2022.04.100wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 541
Data aktualizacji17 maj 2022
Rozmiar pliku112.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Iridium Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)