IsMyHdOK ikona

IsMyHdOK3.77

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaIsMyHdOK
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IsMyHdOK to niewielkie narzędzie do testowania wydajności dysków HDD, SSD, kart pamięci i innych magazynów danych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB. Umożliwia także porównywanie wyników z innymi urządzeniami w internetowej bazie producenta.

Program pozwala testować wybrane woluminy dysku, dając przy tym możliwość definiowania czasu przez jaki będzie badany magazyn danych. Do dyspozycji użytkownika oddano 5 benchmarków, które pozwalają testowanie odczytu i zapisu w trybie ciągłym oraz losowego rozmieszczenia danych o różnym rozmiarze. Nie zabrakło również opcji analizy czasu dostępu do danych zapisanych na dysku twardym. Rezultaty pracy IsMyHdOK można zapisać w formie zrzutu ekranu lub wyeksportować do Painta.IsMyHdOK udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

351620292831225239_0
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań1 247
Data aktualizacji31 paź 2022
Rozmiar pliku0.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IsMyHdOK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)