WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaIsMyHdOK
IsMyHdOK ikona

IsMyHdOK3.91

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IsMyHdOK to niewielkie narzędzie do testowania wydajności dysków HDD, SSD, kart pamięci i innych magazynów danych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB. Umożliwia także porównywanie wyników z innymi urządzeniami w internetowej bazie producenta.

Program pozwala testować wybrane woluminy dysku, dając przy tym możliwość definiowania czasu przez jaki będzie badany magazyn danych. Do dyspozycji użytkownika oddano 5 benchmarków, które pozwalają testowanie odczytu i zapisu w trybie ciągłym oraz losowego rozmieszczenia danych o różnym rozmiarze. Nie zabrakło również opcji analizy czasu dostępu do danych zapisanych na dysku twardym. Rezultaty pracy IsMyHdOK można zapisać w formie zrzutu ekranu lub wyeksportować do Painta.IsMyHdOK udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań1 346
Data aktualizacji21 sie 2023
Rozmiar pliku0.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IsMyHdOK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)