bDTYStFN
IsMyLcdOK ikona

IsMyLcdOK4.44

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

IsMyLcdOK to jak sama nazwa wskazuje narzędzie przeznaczone dla posiadaczy monitorów LCD. Pozwala ono szybko sprawdzić matrycę monitora pod kątem występowania na nim różnego rodzaju uszkodzonych pikseli.

bDTYStFP

Program charakteryzuje się małymi rozmiarami, nie wymaga instalacji i używany może być na niemal wszystkich wersjach systemu operacyjnego Windows. Z jego pomocą przetestujemy matrycę w monitorze LCD, laptopie lub netbooku w celu wyszukania niedziałający poprawnie pikseli. IsMyLcdOK pozwala również sprawdzać wyświetlanie różnych kolorów i gradientów.

Narzędzie doskonale nadaje się do użytku domowego, ale nie tylko. Z powodzeniem wykorzystywane może być również w różnego rodzaju serwisach komputerowych i punktach naprawy sprzętu RTV. Oferuje ono zestaw funkcji, z pomocą którego łatwo zdiagnozujemy większość usterek ekranów LCD.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
IsMyLcdOK 4.44wersja stabilna (32-bit)
IsMyLcdOK 4.44wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.85 ocen
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań6 597
Data aktualizacji30 mar 2021
Rozmiar pliku0.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
IsMyLcdOK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYStGu
bDTYStGL