WindowsMultimediaInne programy multimedialneISO2Disc
ISO2Disc ikona

ISO2Disc1.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ISO2Disc to jedno z najprostszych programów do nagrywania obrazów ISO na nośniki CD-R, DVD-R, DVD+R, CD-RW, DVD-RW, DVD+RW, DVD-RW DL, HD DVD oraz BR-D, a także przenośne pamięci USB (tzw. pendrive'y).

Aplikacja wyposażona została w intuicyjny i przystępny początkującym użytkownikom interfejs graficzny. Dzięki niej wypalimy na płyty obrazy dysków w formacie ISO utworzone przy pomocy zewnętrznych narzędzi lub pobranych z Internetu. ISO2Disc dobrze sprawdza się podczas nagrywania na płyty różnego typu danych - w tym oprogramowania, gier czy systemów operacyjnych, wspierając przy tym nośniki bootowalne, nośniki USB Windows To Go (do bootowania i uruchamiania Windowsa z nośnika USB) oraz tablice partycji GPT i MBR.

Liczba opcji dostępnych w ISO2Disc ograniczona została do minimum. Narzędzie umożliwia wybór obrazu ISO, który chcielibyśmy zapisać na zewnętrznym nośniku oraz jego typ.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 305
Data aktualizacji15 wrz 2019
Rozmiar pliku3.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ISO2Disc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)