WindowsNarzędziaInne narzędziaISOburn.org
ISOburn.org ikona

ISOburn.org2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ISOburn.org to bardzo proste i darmowe narzędzie przeznaczone do nagrywania obrazów ISO na nośniki optyczne CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD+RW, HD DVD oraz BR-D, które zgodne są ze standardem ISO 9660. Pozwala wypalać dane dowolnego typu, wspierając przy tym bootowalne obrazy dysków.

Program oferuje podstawowe funkcje, której jednak w zupełności zadowolą użytkowników szukających prostego rozwiązania do wypalania na płyty plików ISO. Główne okno ISOburn.org umożliwia definiowanie napędu do nagrywania, szybkości zapisu, obrazu ISO do wypalenia oraz czy nośnik ma zostać zamknięty i czy tacka napędu ma zostać wysunięta po pomyślnym zapisie.

ISOburn.org udostępniony został w dwóch wersjach - standardowej do instalacji, a także przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRCPsoft.net
Liczba pobrań1 674
Data aktualizacji2 sie 2018
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ISOburn.org ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)