iStat Menus ikona

iStat Menus6.00

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iStat Menus to program umożliwiający monitorowanie systemu z poziomu górnej belki systemu OS X. Można wybrać kolor wykresów, tło jasne lub ciemne, zależnie od wiodącego motywu systemu, oraz zakres danych, które będą widoczne na belce lub w rozwijanym menu.

Dzięki aplikacji możemy na bieżąco monitorować stan procesora, zużyciem pamięci Maka, a także aktywnością dysków. Kolejne funkcje iStat Menus pozwalają na monitorowanie połączeń z Internetem i siecią wewnętrzną, temperatury Maka w wielu miejscach, stanu baterii i układu graficznego.

Informacje możemy przejrzeć na górnej belce, za pomocą zbiorczego rozwijanego menu menu lub z poziomu okna programu. Wszelkie ustawienia dotyczące kolejności wyświetlania, barw, źródeł danych i sposobu ich interpretacji również znajdują się w tym oknie.

Z wersji próbnej programu można korzystać przez 14 dni.

Udostępnij
iStat Menus 6.00wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentiSlayer
Liczba pobrań1 612
Data aktualizacji22 lis 2017
Rozmiar pliku20.48 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
iStat Menus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)