iStudiez Lite ikona

iStudiez Lite1.9.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iStudiez Lite to rozbudowany organizer dla uczniów i studentów. Jego sporą zaletą jest synchronizacja z aplikacjami na OS X oraz Windows, a także sporo możliwości.

To właśnie rozbudowane możliwości mogą być uznane za największą wadę programu. Tu nie dodajemy tak po prostu zajęć, ale określamy wcześniej ich rodzaj, cykliczność, nazwę, ikonę, przypisujemy daty itp. Dzięki temu program jest przydatny zarówno w szkole jak i na studiach, nawet z bardzo indywidualnymi planami zajęć.Dane te możemy nie tylko synchronizować pomiędzy urządzeniami, ale także z kalendarzem.

Nie zabrakło także opcji dodawania zadań (prac domowych) czy też nauczycieli, a także semestrów, dni wolnych i wszystkiego co może się przydać podczas nauki. Interfejs jest czytelny, nawet pomimo sporej ilości opcji. Niestety program nie posiada polskiej wersji językowej.

iStudiez Lit to darmowa, ograniczona wersja iStudiez. Pozwala zapoznać się z działaniem programu oraz jego najważniejszymi możliwościami. Jest też wystarczająca do podstawowych operacji. Jeżeli przypadnie nam do gustu, możemy wykupić wersję pełną.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentiStudiez Team
Liczba pobrań103
Data aktualizacji12 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (shareware)
iStudiez Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)