IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim już 5 grudnia

IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim już 5 grudnia
29.11.2012 11:45

Kolejne wydarzenie z serii IT Academic Day odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim 5 grudnia 2012 roku, na wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki, przy ulicy Wita Stwosza 57 w Gdańsku. Będzie to już siódmy ITAD na tej uczelni.

ITAD UG to jedna z największych konferencji technologicznych na Pomorzu. Organizują ją studenci UG przy wsparciu Microsoftu i lokalnych firm z branży. Tematyka spotkania obejmie zagadnienia, które zainteresują zarówno specjalistów IT, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę w świecie najnowszych technologii. Ponieważ przy organizacji pomaga Microsoft, będzie to także dobra okazja do sprawdzenia w akcji tabletów z Windows 8 i konsol Xbox 360 z Kinectem. Na stoiskach innych firm będzie można dowiedzieć się, jakie kwalifikacje trzeba posiadać, aby znaleźć pracę, na czym taka praca może polegać, a może nawet zostawić swoje CV u przedstawicieli. Dodatkową atrakcją są konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów (Microsoft, JIT Solutions, Helion, Sii Polska, Goyello, Kainos, Kaspersky Lab).

350033949042632641

Więcej o planie spotkania i prelegentach można dowiedzieć się ze strony wydarzenia. Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się na CodeGuru, oczywiście za darmo. Można też śledzić rozwój sytuacji na Facebooku. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)