IT Academic Days 2012 już za 9 dni

29.10.2012 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 8 listopada w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja konferencji IT Academic Days. ITAD to organizowana na uczelniach w całej Polsce seria spotkań organizowanych przez studentów z Grup IT i Grup .NET, a kierowane do uczniów szkół średnich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

ITAD to wydarzenie cieszące się opinią świetnego sposobu na zdobycie wiedzy o aktualnych trendach w programowaniu, zapoznania się z najnowszymi narzędziami i językami dostarczanymi przez Microsoft, ale stanowi także dobry start dla chcących się z tymi technologiami zapoznać. Tym razem poznański ITAD swoją obecnością uświetnią między innymi pracownicy Microsoftu z Redmond, Valerie Anderson (University Recruting) oraz Mike Liptack (Principal Test Manager in Sever Tools Business). Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia.

Obraz

ITAD odbędzie się 8 listopada w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej przy ulicy Jana Pawła II 28. Organizatorzy, Grupa .NET i Grupa IT Politechniki, spodziewają się, że będzie to największy ITAD w historii — szykują się na przybycie 700 osób. Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem CodeGuru. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także