ITAD na PG już 14 listopada

ITAD na PG już 14 listopada

08.11.2012 13:46

IT Academic Day jest dobrze znanym cyklem konferencji, na których poruszane są zagadnienia związane z technologiami firmy Microsoft. Politechnika Gdańska szykuje się właśnie do bycia gospodarzem dziewiątego już spotkania z tej serii. Patronat honorowy nad nim objął Dziekan Wydziału ETI PG, dr hab. inż. Krzysztofa Goczyła.

Podczas tej edycji gdańskiego ITAD uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na tematy takie jak metodyki zwinne, platforma Windows Azure, system Windows Phone czy też Windows 8 (wykład o nim poprowadzi Ben Riga). Nie obejdzie się bez upominków i konkursów z nagrodami, podczas których każdy będzie mógł W przerwach uczestnicy konferencji mogą liczyć na poczęstunek i spotkanie osób o podobnych zainteresowaniach, będzie też możliwe odwiedzenie stoisk firm IT z regionu, zapoznanie się z ich ofertą, a przede wszystkim porozmawianie z osobami, które korzystają z najnowszych technologii firmy Microsoft na co dzień. Strefa przedstawicielstw firm jest również doskonałą okazją, żeby dowiedzieć się „u źródła”, jakie kwalifikacje są poszukiwane na rynku pracy i, kto wie, może od razu pracę zdobyć?

Obraz

Wydarzenie odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej w nowym budynku Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki 14 listopada 2012 roku w godzinach 8:00-17:00. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się przez CodeGuru, tam też można znaleźć informacje o prelegentach. Za organizację odpowiedzialna jest Grupa .NET PG, zaś portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)