iTaxi dostało ważną aktualizację. Poznamy od razu cenę - jak w Uberze

iTaxi dostało ważną aktualizację. Poznamy od razu cenę - jak w Uberze

iTaxi dostało ważną aktualizację. Poznamy od razu cenę - jak w Uberze (fot. iTaxi)
iTaxi dostało ważną aktualizację. Poznamy od razu cenę - jak w Uberze (fot. iTaxi)
15.11.2019 18:38

iTaxi 4.0 jest już dostępne dla smartfonów z Androidem i iOS. Z aktualizacją wiąże się duża zmiana. Przy zamawianiu przejazdu dzięki Bilet iTaxi od razu poznamy cenę kursu. Co ważne opłata jest stała i nie zmieni się nawet po nieprzewidzianych sytuacjach.

Nowa sługa Bilety jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników indywidualnych na terenie Warszawy, w dodatku trzeba mieć włączone płatności mobilne. Firma w komunikacie zapewniła, że stopiono będzie wprowadzać Bilet iTaxi w nowych rejonach.

Bilet iTaxi to niezmienność ceny. Nie ma odstępstw

To zmiana, która uatrakcyjnia ofertę iTaxi. Wielu przewoźników oferuje "cenę gwarantowaną". Gwarancji tak naprawdę nie ma w tym prawie żadnej, bo nieprzewidziane okoliczności (np. korki, nagłe objazdy) mogą negatywnie wpłynąć na finalną cenę. Bilet iTaxi nawet wtedy pozostaje niezmienny. Cena z którą zamówiło się kurs jest już tą finalną.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Uber musi mieć się na baczności. Konkurencja nie śpi. To nie jedyne nowości. iTaxi otrzymało też i ujednolicenie stawek. Jarosław Grabowski, który jest CEO firmy zapewnił, że

[quote]"Chcieliśmy jednak pójść o krok dalej - zapewnić stałą cenę niezależnie od czynników, które mogłyby mieć wpływ na cenę przejazdu w trakcie podróży czy innych nieprzewidzianych na drodze okoliczności, a także cenę niezależną od godziny zamówienia przejazdu. Dla pasażerów oznacza to, że w nocy będą jeździć w podobnych stawkach jak w dzień. W 100% udało nam się zrealizować wszystkie założenia."[/quote]

Ostatnią zmianą jest odświeżony wygląd aplikacji. Można pobrać już jej najnowszą wersję na smartfony. iTaxi Bilet jest dostępny zarówno dla nowych i starych użytkowników. Oczywiście jeśli spełniamy wyżej opisane wymogi iTaxi Bilet.

Aplikację możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)