iTaxi iTaxi 4.10.8

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

iTaxi to największa obecnie platforma do zamawiania taksówek. Można z niej skorzystać w ponad stu miastach Polski, zamawiając taksówkę telefonicznie, w aplikacji i na stronie. Ponadto platforma pozwala zapłacić za przejazd gotówką, kartą lub Android Pay.

iTaxi skupia korporacje z całego kraju i może pochwalić się zasięgiem obejmującym 150 miast Polski. W aplikacji znajdziemy mapę, na której można zobaczyć gdzie obecnie znajdują się taksówki, wyznaczyć miejsce odbioru, a także obserwować, jak zamówiony transport zbliża się do celu. Aplikacja pamięta ostatnie adresy, dzięki czemu zamawianie na stałych trasach jest szybsze. Można też ustawić na stałe adres pracy i domowy.

W aplikacji znajdziemy takie informacje, jak marka auta, cena przejazdu, czas oczekiwania, ocena kierowcy i wiele innych. Przy zamawianiu można skorzystać z opcji ekonomicznej i luksusowej, zależnie od potrzeb. Można także zgłosić potrzebę przewiezienia zwierzaka, większej liczby osób (zamówić busa), a nawet poprosić o samochód z WiFi. Na liście można zobaczyć marki i roczniki samochodów w okolicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!