iTaxi 3.1.1

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

iTaxi to największa obecnie platforma do zamawiania taksówek. Można z niej skorzystać w ponad stu miastach Polski, zamawiając taksówkę telefonicznie, w aplikacji i na stronie. Ponadto platforma pozwala zapłacić za przejazd gotówką, kartą lub Android Pay.

iTaxi skupia korporacje z całego kraju i może pochwalić się zasięgiem obejmującym 150 miast Polski. W aplikacji znajdziemy mapę, na której można zobaczyć gdzie obecnie znajdują się taksówki, wyznaczyć miejsce odbioru, a także obserwować, jak zamówiony transport zbliża się do celu. Aplikacja pamięta ostatnie adresy, dzięki czemu zamawianie na stałych trasach jest szybsze. Można też ustawić na stałe adres pracy i domowy.

W aplikacji znajdziemy takie informacje, jak marka auta, cena przejazdu, czas oczekiwania, ocena kierowcy i wiele innych. Przy zamawianiu można skorzystać z opcji ekonomicznej i luksusowej, zależnie od potrzeb. Można także zgłosić potrzebę przewiezienia zwierzaka, większej liczby osób (zamówić busa), a nawet poprosić o samochód z WiFi. Na liście można zobaczyć marki i roczniki samochodów w okolicy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja iTaxi to łatwiejsze zamawianie taksówek, także bagażowych

7
24.01.2018  •  Anna Rymsza

Aplikacja iTaxi, służąca do zamawiania taksówek w 150 miastach Polski, została wydana w nowej wersji. Zmiany obejmują głównie ulepszenia interfejsu, dzięki czemu zamówienie taksówki będzie łatwiejsze. Aplikacja iTaxi komunikuje się z centralami różnych korporacji taksówkarskich i daje nam możliwość zamówienia jednej z prawie 10 tysięcy taksówek. W aplikacji mamy możliwość zapłacenia za przejazd kartą lub PayPalem i możemy na bieżąco obserwować pozycję pojazdu według wskazań GPS. iTaxi sprawdzi się przy zamawianiu przejazdów prywatnych i firmowych. Wersja 3.0 aplikacji będzie działać…

Pięć aplikacji, z którymi zamówisz taksówkę bez dzwonienia

17
31.12.2015  •  Anna Rymsza

Charakter dzisiejszego wieczoru sugeruje, że wielu z Was będzie wracać do domu późno. Prowadzenie samochodu jest niewskazane, autobus nocny bywa nieciekawy, pozostaje więc skorzystać z usług taksówek. Oto kilka aplikacji, które warto mieć przed wyjściem do miasta. iTaxi iTaxi to prawdopodobnie największa obecnie platforma do zamawiania taksówek. Można z niej skorzystać w ponad stu miastach Polski, zamawiając taksówkę telefonicznie, w aplikacji i na stronie, wybierając najtańszy lub najszybszy przejazd. Ponadto platforma pozwala zapłacić za przejazd kartą lub PayPalem, jeśli zostaną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych