iTunes 10.4 w wersji 64-bitowej na potrzeby OS X Lion

iTunes 10.4 w wersji 64‑bitowej na potrzeby OS X Lion

21.07.2011 12:45

Apple udostępnił program multimedialny iTunes 10.4. Najnowsze wydanie zaprojektowano z myślą o systemie OS X Lion - dostępne jest wersji 64-bitowej.

Sporo zmian wprowadzono w najnowszym iTunes. Jak informuje Apple, program w OS X Lion jest teraz 64-bitowy, stworzony w technologii Cocoa. Z ważniejszych zmian, pojawiła się możliwość pracy w trybie pełnoekranowym, podobnie jak w innych programach Apple’a dla Liona (iLife czy iWork). iTunes został również dostosowany do obsługi nowych gestów multitouch wprowadzonych dla OS X 10.7. Poza tym odświeżono nieznacznie wygląd aplikacji. Apple ostrzega, że niektóre z wtyczek dla programu powstałych w systemie Snow Leopard, mogą działać wadliwie.

Apple zaktualizował także inne programy, dostosowując je do najnowszego systemu, który swoją premierę miał wczoraj. Pojawiła się między innymi nowa wersja pakietu biurowego iWork. Również tutaj wprowadzono możliwość pracy w trybie pełnoekranowym, poza tym funkcje Resume, Versions i Auto Save. Pozwalają one na automatyczne przywracanie stanu programu po ponownym uruchomieniu Maka, a także zapisywanie wersji dokumentów, nad którymi akurat pracujemy.

iTunes 10.4 można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)