WindowsArchiwumProgramy archiwalneIVONA MiniReader

IVONA MiniReader1.0.26

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IVONA MiniReader jest małym, łatwym w obsłudze i co najważniejsze całkowicie bezpłatnym oprogramowaniem, umożliwiającym odczytywanie oraz odsłuchiwanie różnorakich tekstów w komputerze - m.in. poczty elektronicznej, dokumentów czy newsów na stronach internetowych.

Prosty interfejs graficzny w połączeniu z minimalnym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe sprawia, że aplikacja bez przeszkód działać może w tle podczas codziennej pracy, odczytując w dowolnym momencie wskazane przez użytkownika teksty. IVONA MiniReader pozwala wybrać głos, który wykorzystany zostanie podczas odczytu, a także ustawić jego prędkość i głośność. W przypadku korzystania z głosów IVONA dodatkowo możemy skonfigurować słownik, pozwalający stosować zamienniki dla wybranych słów oraz definiować długości przerw między zdaniami/akapitami, sposób interpretacji tekstu i pomijane znaki.

IVONA MiniReader współpracuje z każdym syntezatorem mowy w standardzie SAPI5.

UWAGA!

  1. Instalacja oprogramowania przebiega w dwóch etapach. Najpierw instalowany jest czytnik IVONA MiniReader, a następnie po uprzednim pobraniu wybrane wersje syntezatora mowy IVONA. 2. IVONA MiniReader korzysta z testowych wersji syntezatora mowy IVONA, które aktywne są przez 30 dni. Po upływie tego okresu dalsze funkcjonowanie głosów możliwe jest jedynie po wprowadzeniu klucza aktywacyjnego.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.710 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań67 361
Data aktualizacji21 wrz 2010
Rozmiar pliku3.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)