Ja + Internet Na Kartę + kartonowe gogle = taka sobie wirtualna rzeczywistość w Plusie

Ja + Internet Na Kartę + kartonowe gogle = taka sobie wirtualna rzeczywistość w Plusie

13.07.2016 10:26, aktual.: 13.07.2016 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W punktach sprzedaży Plusa pojawiła się limitowana edycję starterów Ja + Internet Na Kartę. Co w niej takiego szczególnego? Telekom uznał, że uatrakcyjni swoją ofertę, dodając do karty SIM zrobione z kartonu gogle, które po złożeniu i włożeniu do nich smartfona robią za gogle wirtualnej rzeczywistości. Wypisz wymaluj kolejny klon Google Cardboard 1.0.

Ta specjalna edycja starterów Ja + Internet Na Kartę 15 GB kosztuje 15 zł i oferuje 3 GB ruchu sieciowego. Dodatkowe 12 GB dostaniemy po doładowaniu za minimum 20 zł. Za 100 zł doładowania Plus oferuje 36 GB. Konto po doładowaniu ważne ma być przez rok. Warto wspomnieć też o możliwości aktywacji za 10 zł pakietu Nocny Transfer. W godzinach między 1:00 a 8:00 pozwala on przez 30 kolejnych dni skorzystać z 200 GB ruchu sieciowego.

Obraz

Wspomniane kartonowe gogle trzeba oczywiście sobie samodzielnie złożyć. Na ich boku znajdziecie kod QR, który skieruje do aplikacji na Androida lub iOS-a. Po jej pobraniu i zainstalowaniu należy włożyć smartfon w slot za soczewkami: uruchomiona aplikacja rozdziela wyświetlacz w połowie, tworząc efekt stereoskopowy poprzez generowanie dwóch lekko przesuniętych względem siebie obrazów, po jednym na oko. Później już otrzymujemy dostęp do wszystkich aplikacji zgodnych z Cardboard.

Obraz

Uwaga: nie wszystkie smartfony będą pasowały do tego starteru. O Windows Phone możecie zapomnieć z powodów oczywistych, ale też gogle nie pomieszczą telefonów o przekątnej większej niż 5 cali.

Prosimy jednak, byście nie wyrabiali sobie negatywnej opinii o współczesnym VR na podstawie tej zabawki. Między HTC Vive a kartonowymi goglami ze smartfonem przepaść jest większa, niż między Fiatem 126p a Audi S8. No ale cóż, czego oczekiwać po kartonie ze smartfonem?

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)