bEKxDxIR

Jabbin1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program ten umożliwia darmową komunikację głosową w technologiiVoIP w sieci Jabber. Jabbin używa protokołu TINS, który pozwala napołączenie między dwoma klientami i ma przewagę nad możliwościamiinnych protokołów (RTP, H.323, itd.) i kodeków. Do kompresowaniastrumienia rozmowy, Jabbin używa kodeka speex. Kodek ten jestcałkowicie darmowy, wolny od wszelkich patentów oraz napisanyspecjalnie do kompresji głosu.

bEKxDxIT

Główne cechy programu:

Darmowe rozmowy Wykonuj darmowe rozmowy międzynarodowe z komputera na komputer,używając słuchawek i mikrofonu w zastępstwie tradycyjnegotelefonu.

VOiP i rozmowy konferencyjne Stwórz i zarządzaj rozmowami grupowymi. Teraz możesz być bezproblemu w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, wysyłać emotikonki zbardzo szerokiego wachlarza, aby jak najlepiej wyrazić swojeemocje.

Możliwość wielu połączeń Masz możliwość łączyć się i komunikować z wieloma powszechnieużywanymi komunikatorami, aby łatwo być w kontakcie z innymi.

Historia rozmów i wiadomości Dzięki naszej historii rozmów i wiadomości możesz łatwo odzyskaćutracony adres email bądź numer telefonu.

Wyszukiwanie znajomych i dodawanie kontaktów Łatwo połączysz się z osobami, które dla ciebie coś znaczą.

Wysyłanie zdjęć i plików Jabbin pozwala na bezpieczne i szybkie przesyłanie zdjęć orazplików.

VCard, Wirtualna Karta Identyfikacji Virtual Identity Card umożliwia odnajdywanie ludzi o podobnychzainteresowaniach i łączeni się z nimi. Możesz podać tyleszczegółów o sobie, ile chcesz.

Lista kontaktów Zarządzaj w łatwy sposób listą kontaktów.

Niewidzialność Kiedy czujesz, że nie masz chęci na rozmowę, możesz szybko stać sięniewidoczny dla innych użytkowników, pozostając połączonym. Personalizzazione

Ustawienia Jabbin pozwala na zmianę: kolorów okna, dźwięków i wielu innychelementów.

Udostępnij
Jabbin 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.59 ocen
Twoja ocena:
ProducentJabbin
Liczba pobrań8 682
Data aktualizacji14 cze 2006
Rozmiar pliku4.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKxDxJP