bEqHzoeZ
Jalvasco Mistrz. Świata 2014 ikona

Jalvasco Mistrz. Świata 20143.0.6

Strona głównaAndroidWiadomościAplikacje dla kibicówJalvasco Mistrz. Świata 2014
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jalvasco jest aplikacją przygotowaną specjalnie na potrzeby brazylijskiego Mundialu. Dzięki niej kibice dowiedzą się o wynikach spotkań oraz odwiedzą areny, na których dzieją się piłkarskie emocje. Jest to ciekawa alternatywa dla wszystkich bardziej znanych pozycji i znalazła uznanie w oczach milionów użytkowników.

bEqHzofb

Już na pierwszy rzut oka aplikacja nie powala szatą graficzną. Jest ona uboga i odbiega od standardów Androida. Główne okno aplikacji pokazuje czas do rozpoczęcia mistrzostw oraz odnośniki do stadionów, historii mistrzostw świata i wiadomości. Pomimo nieciekawego interfejsu Jalvasco oferuje to, czego należy spodziewać się od dobrej aplikacji tego typu. Możliwe jest śledzenie danej drużyny, sprawdzanie tabel oraz dzielenie się spostrzeżeniami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych.

Sporym plusem jest polska wersja językowa, która nie obejmuje jednak serwowanych wiadomości. Aplikacja domyślnie wyświetla reklamy, które można jednak wyłączyć, wykupując wersję premium. Subskrypcja kosztuje 6,99 zł i trwa rok.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJalvasco Apps
Liczba pobrań125
Data aktualizacji4 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Jalvasco Mistrz. Świata 2014 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqHzofX