WindowsProgramowanieEdytory dla programistówJane
Jane ikona

Jane1.73

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jane to narzędzie do przeglądania i edytowania plików ASCII, dzięki któremu bardzo łatwo i szybko możemy odtworzyć wybrane dokumenty znajdujące się na dysku twardym.

Po instalacji aplikacja zostaje zintegrowana z powłoką systemową, co pozwala na uruchamianie plików ASCII poprzez dwukrotne kliknięcie na wskazanym dokumencie w Eksploratorze Windows lub skorzystanie z techniki "przeciągnij i upuść" (dotyczy nie tylko pojedynczych plików, ale także folderów w celu przeglądania ich zawartości). Istnieje także możliwość utworzenia nowego pliku za pomocą jednego kliknięcia.

Jane wspiera wieloinstancyjność (można określić, czy zamierzamy pracować w jednej instancji aplikacji, gdzie pliki zostaną otwarte w jednym oknie, czy też w wielu), oferuje możliwość uruchamiania hiperłączy znajdujących się w tekście, kopiowanie wybranego fragmentu tekstu do schowka, a także pozwala na skonfigurowanie dziesięciu rożnych schematów czcionek (można łatwo się między nimi przełączać).

Pracę z narzędziem ułatwia szybki dostęp do menu zawierającego listę trzydziestu ostatnio otwieranych plików. Dodatkowo program Jane pozwala na dodawanie nowych rodzajów plików do listy obsługiwanych, dzięki czemu możemy rozszerzyć jego funkcjonalność.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJane
Liczba pobrań157
Data aktualizacji8 lip 2018
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Jane ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)