bEKxhXqZ

Janitor Dan the Spaceman 1.6

Strona głównaWindowsGryPlatformoweJanitor Dan the Spaceman 1.6
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bohaterów przesądzających losy każdej bitwy, a nawet całejwojny, mamy już dosyć. Coraz większą uwagę zwraca się naindywidualistów pracujących na własny rachunek. Janitor Dan jesttakim właśnie osobnikiem, a swoje zajęcie, oczyszczanie kosmosu zwszelkiego brudu, wykonuje dosłownie - jest sprzątaczem.

bEKxhXrb

W swoim rewirze ma dwadzieścia stacji kosmicznych dzielących sięna trzy różne wielkości. W każdej z nich musi odkurzyć, przepchaćtoalety, umyć szyby i wyłapać gryzonie, a przy okazji pozbieraćśmieci w postaci np. ogryzków czy puszek po "niebieskim napoju".Niby nic takiego, ale na każdym kroku trzeba mieć się na baczności,bowiem na sprzątającego wszędzie czyhają niebezpieczeństwadomyślnie mające przeszkadzać wszelkim intruzom - ubijaki, polasiłowe, latające bomby, roboty kroczące czy przedmioty dryfujące poobszarach bez grawitacji. Tylko dwie rzeczy są pomoce przy każdejwizycie - kanapa, na której można się zdrzemnąć, stając się tymsamym nietykalnym oraz pojemniki z paliwem do silnika umieszczonegona plecach, pozwalającego latać. Uprzątnąć wszystkie śmieci pozwala mała mapka wskazująca na zielonopozostałe nieczystości. Gdy zakończy się sprzątanie, można opuścićbazę i udać się do następnej. Droga pokonywana malutkimstateczkiem, będzie pełna niebezpieczeństw - piraci, pola minowe,meteory. Na szczęście pojazd Dana posiada działko, które pozwala naw miarę równą walkę z wszelkimi przeciwnościami. Oprawa audiowizualna jest dopracowana została chyba w każdymszczególe. Poza tym mnogość planszy czyli kosmicznych baz, równieżjest dość spora. Co ciekawe, wcale nie trzeba wcielać się w Dana -autor udostępnił jeszcze dwa osobniki - humanoidalny Pearl i Doug(wyglądającego jak ślimak), co jeszcze bardziej urozmaica, już itak niezwykle wciągającą, zabawę. Janitor Dan the Spaceman to jednaz lepszych gier platformowych, na które ostatnio trafiłem, ma tylkojedną poważną wadę - nie można nagrywać postępu swoich prac, przezco trzeba po każdym uruchomieniu rozpoczynać pracę od nowa. Właśniedlatego ocena nie jest wyższa. Mimo to polecam z czystym sumieniemgraczom w każdym wieku! Autorem opisu jest Eugen z serwisu Victory Games. Zaudostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Udostępnij
Janitor Dan the Spaceman 1.6 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań9 198
Data aktualizacji12 sie 2005
Rozmiar pliku2.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKxhXrX