AndroidGryZręcznościoweJarda v Tatrách
Jarda v Tatrách ikona

Jarda v Tatrách1.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jarda v Tatrách to bardzo sympatyczna i na pierwszy rzut oka prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa z górami w tle.

Twórcą Jarda v Tatrách jest programista ze Słowacji, który pisząc tę grę chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: dostarczyć rozrywki, a zarazem wskazać ważne zasady bezpiecznego spacerowania po górach oraz górskiej wspinaczki. Informacje z tej drugiej kategorii znajdziemy w tutorialu, dostępnym na ekranie głównym aplikacji.

Sama gra jest zaskakująco wciągająca. Przychodzi nam sterować komiksowo wyglądającym bohaterem, który wspina się w górę po skalnych ścianach. Na jego drodze pojawiają się przeszkody, np. wystające bloki skalne lub gałęzie. Wtedy trzeba sprytnie je ominąć, przeskakując na drugą ścianę. Tutaj jednak trzeba bardzo uważać, bo gra nie wybacza błędów. Wystarczy dosłownie jedna sekunda spóźnienia przy skoku i trzeba będzie zaczynać zabawę od początku.

Nasze wyniki osiągane w grze można zapisywać w google'owej chmurze dzięki współpracy z usługą Gry Google Play. Warto też mieć świadomość, że aplikacja jest za darmo, ale trzeba się liczyć z wyświetlanymi reklamami, które pojawiają się za każdym razem, gdy zaliczymy porażkę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKneeGo
Liczba pobrań50
Data aktualizacji28 lis 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Jarda v Tatrách ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)