WindowsGryZręcznościoweJardinains 2!

Jardinains 2!

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Jardinains 2! to nie lada gratka dla fanów klasycznych zręcznościówek w stylu retro. Stanowi wariację dla wydanego w 1986 roku popularnego Arkanoida i stanowi przykład prostej gierki, która potrafi zapewnić zabawę na wiele godzin.

Arkanoid… ale na sterydach

W klasycznym Arkanoidzie zabawa polegała na odbijaniu piłeczki niewielką ruchomą platformą w taki sposób, aby ta oczyściła planszę z bloczków i jednocześnie nie upadła na ziemię. To ostatnie powoduje utratę życia i w zależności od wersji kontynuację zabawy lub rozpoczęcie jej od początku. W trakcie rozgrywki zbicie wszystkich bloczków niejednokrotnie wymaga od gracza dużego sprytu i precyzji i skutkuje przejściem do kolejnego poziomu z nowym układem bloczków.

Jardinains 2! urozmaica klasyczny sposób rozgrywki o wiele dodatków. Poza aspektami graficznymi i oprawą dźwiękową w trakcie zbijania bloczków wypadać z nich mogą itemy, które albo ułatwią nam grę lub wręcz przeciwnie. Przykładowo wśród dostępnych bonusów znajdziemy takie, które powiększą lub pomniejszą naszą platformę, umożliwią skorzystanie z dodatkowych piłeczek czy ochronią przed skuciem spowodowanym dotknięciem piłeczką ziemi.

Utrudnieniem w trakcie zabawy są krasnale, które rzucają do nas doniczkami i powodują utratę punktów. Jardinains 2! oferuje wiele ciekawych plansz, które można przejść w jednym z dostępnych poziomów trudności.

Kluczowe cechy gry:

  • wariacja popularnego Arkanoida
  • wiele dodatków urozmaicających rozgrywkę
  • całkowicie za darmo

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTom Darby
Liczba pobrań1 838
Data aktualizacji13 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)