bEaxtZzF
Java SE Runtime Environment ikona

Java SE Runtime Environment8u271

Strona głównamacOSProgramowanieBiblioteki i FrameworkiJava SE Runtime Environment
Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Java SE Runtime Environment to implementacja maszyny wirtualnej, dzięki której można pracować z wieloma programami, wykorzystującymi platformę Java Standard Edition, oraz applety na wielu stronach internetowych.

bEaxtZzH

Java SE Runtime Environment to implementacja maszyny wirtualnej HotSpot (Java HotSpot Performance Engine) oraz dynamicznie ładowanych bibliotek (Java Class Library). Dzięki temu wszystkie niezbędne programom komponenty są dostępne oraz identyczne na każdym systemie operacyjnym, dzięki czemu programy nie muszą polegać na systemach. Implementacja jest zgodna ze specyfikacją Java Standard Edition, która pomija zagadnienia nieistotne z punktu widzenia kompatybilności oraz interoperacyjności.

Ustawienia maszyny można znaleźć w panelu ustawień systemowych. Mamy tam dostęp do parametrów bezpieczeństwa i wyjątków. W zaawansowanych ustawieniach znajdziemy także możliwość włączenia konsoli Javy, umieszczenia maszyny wirtualnej w Docku, logowania aktywności aplikacji, korzystania z certyfikatów i tym podobne.

Wraz z maszyną instalowana jest wtyczka dla przeglądarek internetowych, dzięki którym można uruchamiać applety (kalkulatory, czaty i tym podobne) na stronach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 326
Data aktualizacji20 sty 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Java SE Runtime Environment ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaxtZAm
bEaxtZAD