bEKxmfat

Jaws PDF Creator5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Niezmiernie łatwy w obsłudze kreator plików PDF. Podobnie jak winnych programach tego typu, Jaws PDF Creator instaluje się jakowirtualna "drukarka", a konwersji dokumentów do formatu PDFdokonuje się "drukując" je na tą drukarkę z dowolnego programuposiadającego opcję drukowania.

bEKxmfav

W odróżnieniu od innych programówtego typu, Jaws PDF Creator integruje się w aplikacjach pakietu MSOffice. Dzięki temu, można dokonać konwersji jednym przyciskiemmyszy, klikając na ikonę programu w pasku narzędzi np. MS Word, astworzone w ten sposób dokumenty zawierać będą zakładki ihyperłącza (linki) do stron WWW. Ponadto, program posiada takżemożliwość konwersji gotowych plików PostScript lub EPS do formatuPDF. Wszystkie generowane dokumenty mogą być zabezpieczoneszyfrowanym hasłem.

Uwaga!

Ikony programu w paskach narzędziowych aplikacji Microsoft Word,Excel i PowerPoint, pojawią się po restarcie komputera.

Udostępnij
Jaws PDF Creator 5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań139 614
Data aktualizacji25 lut 2008
Rozmiar pliku20.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKxmfbr