WindowsArchiwumProgramy archiwalneJaws PDF Creator

Jaws PDF Creator5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Niezmiernie łatwy w obsłudze kreator plików PDF. Podobnie jak w innych programach tego typu, Jaws PDF Creator instaluje się jako wirtualna "drukarka", a konwersji dokumentów do formatu PDF dokonuje się "drukując" je na tą drukarkę z dowolnego programu posiadającego opcję drukowania.

W odróżnieniu od innych programów tego typu, Jaws PDF Creator integruje się w aplikacjach pakietu MS Office. Dzięki temu, można dokonać konwersji jednym przyciskiem myszy, klikając na ikonę programu w pasku narzędzi np. MS Word, a stworzone w ten sposób dokumenty zawierać będą zakładki i hyperłącza (linki) do stron WWW. Ponadto, program posiada także możliwość konwersji gotowych plików PostScript lub EPS do formatu PDF. Wszystkie generowane dokumenty mogą być zabezpieczone szyfrowanym hasłem.

Uwaga!

Ikony programu w paskach narzędziowych aplikacji Microsoft Word, Excel i PowerPoint, pojawią się po restarcie komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań139 654
Data aktualizacji25 lut 2008
Rozmiar pliku20.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)