WindowsArchiwumProgramy archiwalneJaws PDF Editor

Jaws PDF Editor4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wbrew nazwie sugerującej możliwości edycyjne, Jaws PDF Editor jest programem umożliwiającym przeglądanie dokumentów PDF z możliwością jedynie ingerencji w ich strukturę, a także wydobywania informacji tekstowych w nich zawartych i komentowania.

Z funkcji "edycyjnych" program umożliwia usuwanie, przenoszenie i dodawanie poszczególnych stron (również z innych plików), wydzielanie części dokumentu do osobnego pliku, dodawanie zakładek, notatek i komentarzy, zmianę domyślnej wielkości powiększenia dokumentu, zabezpieczanie hasłem kodowanym 40-to lub 128-bitowym algorytmem szyfrującym i kilka innych. Program może też stanowić zamiennik przeglądarki Adobe Reader. Integrując go z przeglądarką Internet Explorer, da to możliwość wydobywania treści zaszytych w plikach PDF otwieranych ze stron internetowych.

Uwaga!

Do wydobywania zdjęć zaszytych w plikach PDF można użyć bezpłatnego programu Adobe Photoshop Album Starter Edition, znajdującego się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań60 707
Data aktualizacji25 lut 2008
Rozmiar pliku20.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)