bEKxxygR

Jaws PDF Editor4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wbrew nazwie sugerującej możliwości edycyjne, Jaws PDF Editorjest programem umożliwiającym przeglądanie dokumentów PDF zmożliwością jedynie ingerencji w ich strukturę, a także wydobywaniainformacji tekstowych w nich zawartych i komentowania.

bEKxxygT

Z funkcji"edycyjnych" program umożliwia usuwanie, przenoszenie i dodawanieposzczególnych stron (również z innych plików), wydzielanie częścidokumentu do osobnego pliku, dodawanie zakładek, notatek ikomentarzy, zmianę domyślnej wielkości powiększenia dokumentu,zabezpieczanie hasłem kodowanym 40-to lub 128-bitowym algorytmemszyfrującym i kilka innych. Program może też stanowić zamiennikprzeglądarki Adobe Reader. Integrując go z przeglądarką InternetExplorer, da to możliwość wydobywania treści zaszytych w plikachPDF otwieranych ze stron internetowych.

Uwaga!

Do wydobywania zdjęć zaszytych w plikach PDF można użyćbezpłatnego programu Adobe Photoshop Album Starter Edition,znajdującego się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Grafika ->Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Udostępnij
Jaws PDF Editor 4.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań60 700
Data aktualizacji25 lut 2008
Rozmiar pliku20.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKxxyhP