JDownloader ikona

JDownloader2.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

jDownloader to w pełni darmowy menadżer pobierania plików z popularnych stron hostujących, np. RapidShare, HotFile czy NetLoad. Program pozwala zapanować nad kolejką plików i procesem pobierania. jDownloader bardzo dobre współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami. Jest całkowicie darmowy i rozprzestrzeniany na licencji GPL.

jDownloader posiada wbudowany zbieracz linków, więc gdy link zostanie skopiowany do schowka może trafić automatycznie do jDownloadera. Aplikacja doda wszystkie pliki do listy, którą można dodać do kolejki pobierania. Program zacznie ściągać pliki automatycznie. Aplikacja pozwala również na równoczesne pobieranie wielu plików i wyświetli obrazki sprawdzające, czy pobierający nie jest robotem. Użytkownik może kontrolować liczbę ściąganych jednocześnie plików oraz ustawić najwyższą prędkość pobierania.

Aplikacja jest niezwykle intuicyja, a jej interfejs przyjazny dla początkującego użytkownika. W lewym górnym rogu znajdują się wszystkie opcje, a zaraz pod nimi zakładki, które są najważniejszą częścią programu. Na dole okna widzimy wszystkie najważniejsze dane o pobieranych plikach. Jeśli klikniemy w konkretny link, informacje o nim pojawią się w tym miejscu.

W jDownloader wbudowana jest również obsługa kont premium na serwisach hostingowych. Podając nasze dane do programu, możemy zdecydować czy chcemy pobierać pliki normalnie, czy za pomocą konta premium. Użytkownik może wprowadzić dowolną liczbę kont i przełączać między nimi, aby w pełni wykorzystać możliwości programu.

Udostępnij
JDownloader 2.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
ProducentAppWork GmbH
Liczba pobrań5 103
Data aktualizacji24 sie 2015
Rozmiar pliku5.33 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
JDownloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)