Ma niezwykłą urodę i niezwykły talent. Patrzy w gwiazdy i widzi kurs Bitcoina

Ma niezwykłą urodę i niezwykły talent. Patrzy w gwiazdy i widzi kurs Bitcoina

Ma niezwykłą urodę i niezwykły talent. Patrzy w gwiazdy i widzi kurs Bitcoina
Źródło zdjęć: © YouTube | Maren Altman
Karolina Kowasz
30.09.2021 18:25

Astrologia i kryptowaluty mogą się wydawać dwoma tematami, które stoją w opozycji do siebie. Nic jednak bardziej mylnego, co udowadnia pewna TikTokerka przewidująca z ruchu planet i sytuacji gwiazd, jak będzie kształtować się kurs kryptowalut.

Maren Altman, przedstawia się w sieciach społecznościowych jako astrolog. W przeszłości jej domeną było dywagowanie o horoskopach znanych osób jednak od kilku miesięcy Tiktokerka porzuciła ten temat na rzecz przewidywania sytuacji w branży krypto.

Z gotyckim pazurem

Serwisem, w którym przede wszystkim udziela się nietypowa wróżka jest oczywiście TikTok. Maren jednak w żadnym stopniu nie ogranicza się tylko do tej platformy. Chociaż to tam jest najpopularniejsza, bo już dawno przekroczyła milion obserwujących, to także jej konta na Instagramie i YouTubie cieszą się sporym zainteresowaniem.

W swojej rozmowie z The Washington Post, Maren przekazała, że uważa się za poważną osobę, która nie robi sobie żartów na TikToku. Nie interesuje ją tańczenie dla zwiększenia popularności czy uczestnictwo w rozmaitych wyzwaniach. Dziewczyna swoje filmy poświęca przewidywaniu, jak ruch planet może wpłynąć na cenę Bitcoina.

Początki kariery

Biorąc pod uwagę, że sama astrolog przyznaje się do zainwestowania pieniędzy w kryptowaluty, jej próby przewidywania przyszłości nie powinny nikogo dziwić. Pierwszą gotówkę TikTokerka zarabiała przewidując przyszłe losy swoich przyjaciół, którzy chętnie płacili jej za tę rozrywkę. Chcąc pomnożyć zdobyty kapitał, Maren całość zainwestowała w krypto.

Gdyby jednak nie trafność jej przepowiedni, istnieje spora szansa, że celebrytka przepadłaby w otchłani internetu. Spory rozgłos przyniósł jej jednak film z początku tego roku, na którym przewidywała ogromny spadek Bitcoina. Zaledwie kilka dni później kryptowaluta spadła aż o 21 procent, w przeciwieństwie do popularności samej Maren.

Ponieważ do przewidywania przyszłości konieczna jest znajomość daty urodzin osoby, której dotyczy przepowiednia, Maren musiała znaleźć odpowiedni dzień także dla Bitcoina. Jak sama przekazała, w swoich wróżbach uznaje dzień 3 stycznia 2009 roku, kiedy to wykopano tzw. blok 0.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)