Jeszcze przez 2 tygodnie CorelDRAW X6 taniej

09.05.2012 19:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polska premiera pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 odbyła się 21 marca. Produkt jest już na półkach, a jego sugerowana cena to 2699 zł. Można jednak, jeszcze przez 2 tygodnie, kupić pakiet taniej.

Firma Corel wraz z Autoryzowanymi Partnerami Corel w Polsce prowadzi akcje promocyjną. Każdy kto kupi do 25 maja pakiet CorelDRAW Graphics Suite X5 w wersjach: jednostanowiskowej, trzystanowiskowej (Small Business) lub Limited Edition (z tabletem Wacom) będzie mógł dokonać jego aktualizacji do wersji X6 za 29,95 euro (ok. 125 zł). Użytkownik korzystający z promocji otrzyma nośnik i klucz aktywacyjny do wersji X6.

Co prawda realne ceny wersji X6 w sklepach (od około 2100 zł) mocno odbiegają od ceny sugerowanej przez producenta (2699 zł), niemniej jednak i tak dzięki wspomnianej promocji można liczyć na relatywnie duże oszczędności. Najatrakcyjniej oferta wygląda w przypadku wersji Small Bussines, trzystanowiskowa edycja X6 aktualnie jest niedostępna więc różnica w stosunku do zakupu trzech wersji BOX X6 jest już bardzo duża (Small Business X5 kosztuje około 2500 zł), jest więc taniej o około 3400 zł. W przypadku wersji jednostanowiskowej (koszt od około 1550 zł) oszczędność wyniesie natomiast około 400 zł.

Warto jednak pamiętać, że taka operacja pozbawi nabywcę książki, która jest elementem „paczki” z pakietem w wersji X6. Książka w wersji X6 wydana jest zaś naprawdę znakomicie (gruba oprawa), zawiera sample, czcionki i jest wbrew temu co może się wydawać wartościowym uzupełnieniem zestawu. Planując zakup CDGS X6 warto jednak wziąć pod uwagę promocję i zapytać o nią w sklepie, w którym zamierzamy dokonać zakupu.

Wersję testową CorelDRAW Graphics Suite X6 można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Grafika -> Pakiety graficzne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także