Jeszcze przez 2 tygodnie CorelDRAW X6 taniej

Jeszcze przez 2 tygodnie CorelDRAW X6 taniej

09.05.2012 19:21

Polska premiera pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6 odbyła się 21 marca. Produkt jest już na półkach, a jego sugerowana cena to 2699 zł. Można jednak, jeszcze przez 2 tygodnie, kupić pakiet taniej.

Firma Corel wraz z Autoryzowanymi Partnerami Corel w Polsce prowadzi akcje promocyjną. Każdy kto kupi do 25 maja pakiet CorelDRAW Graphics Suite X5 w wersjach: jednostanowiskowej, trzystanowiskowej (Small Business) lub Limited Edition (z tabletem Wacom) będzie mógł dokonać jego aktualizacji do wersji X6 za 29,95 euro (ok. 125 zł). Użytkownik korzystający z promocji otrzyma nośnik i klucz aktywacyjny do wersji X6.

Co prawda realne ceny wersji X6 w sklepach (od około 2100 zł) mocno odbiegają od ceny sugerowanej przez producenta (2699 zł), niemniej jednak i tak dzięki wspomnianej promocji można liczyć na relatywnie duże oszczędności. Najatrakcyjniej oferta wygląda w przypadku wersji Small Bussines, trzystanowiskowa edycja X6 aktualnie jest niedostępna więc różnica w stosunku do zakupu trzech wersji BOX X6 jest już bardzo duża (Small Business X5 kosztuje około 2500 zł), jest więc taniej o około 3400 zł. W przypadku wersji jednostanowiskowej (koszt od około 1550 zł) oszczędność wyniesie natomiast około 400 zł.

Warto jednak pamiętać, że taka operacja pozbawi nabywcę książki, która jest elementem „paczki” z pakietem w wersji X6. Książka w wersji X6 wydana jest zaś naprawdę znakomicie (gruba oprawa), zawiera sample, czcionki i jest wbrew temu co może się wydawać wartościowym uzupełnieniem zestawu. Planując zakup CDGS X6 warto jednak wziąć pod uwagę promocję i zapytać o nią w sklepie, w którym zamierzamy dokonać zakupu.

Wersję testową CorelDRAW Graphics Suite X6 można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Grafika -> Pakiety graficzne.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)