WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDJetBee Free

JetBee Free5.1.2 Build 456

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JetBee Free to małe, darmowe narzędzie przeznaczone do narywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD, które nie oferuje może tak rozbudowanej funkcjonalności jak np. Nero, ale doskonale sprawdza się w prostych zadaniach.

Program pozwala na tworzenie i nagrywanie wielu popularnych kompilacji typu Audio-CD, DVD-Video, UDF oraz zwykłych z danymi. JetBee Free obsługuje dyski wielosesyjne, umożliwia wypalanie płyt bootowalnych, kasowanie zawartości dysków wielokrotnego zapisu, ustalanie rozmiaru bufora itp. Ponadto aplikacja oferuje również narzędzia pozwalające tworzyć (źródłem może być zawartość płyty w napędzie lub pliki na lokalnym dysku twardym) i nagrywać obrazy w formacie ISO.

Wśród zalet JetBee Free wymienić należy małe rozmiary oraz minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe, co sprawia, że program bez przeszkód używany może być na starszych komputerach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.86 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań23 207
Data aktualizacji6 gru 2010
Rozmiar pliku1.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)