WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweJetBoost
JetBoost ikona

JetBoost2.0.0.67

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JetBoost to bezpłatne narzędzie, pozwalające na chwilowe zwiększenie wydajności komputera poprzez wyłączenie zbędnych w danym momencie procesów i usług. Operacja ta jest w pełni odwracalna - zwolnione wcześniej zasoby możemy w każdej chwili przywrócić klikając myszką zaledwie jeden przycisk.

Program wyposażony został w bardzo przyjazny i intuicyjny interfejs graficzny, który nie przytłacza użytkownika dużą liczbą niewiadomych dla niego funkcji. Jego obsługa nie powinna przysporzyć najmniejszych problemów nawet niedoświadczonym użytkownikom. Specjalnie dla nich twórcy przygotowali 2 w pełni automatyczne tryby przyspieszania - do pracy i do gry, w których JetBoost samoczynnie dobiera optymalne ustawienia dla każdego z nich oraz wyłącza zbędne komponenty. Podczas testów średnio udawało się uzyskać około 40-procentowy wzrost wydajności.

Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników przygotowano dodatkowy tryb pracy, w którym to sami możemy zadecydować o aspektach pracy programu. Przy jego użyciu ręcznie wyłączymy zbędne w danej chwili procesy i usługi, a także zoptymalizujemy zużycie pamięci RAM, wyczyścimy zawartość nieużywanego schoweka, zamkniemy proces explorer.exe oraz zapobiegniemy sytuacji w której to aktualizacja dowolnego oprogramowania zainstalowanego na komputerze mogłaby przerwać nam grę lub pracę.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja samoczynnego przywracania wszystkich zwolnionych wcześniej zasobów. Kiedy nie potrzebujemy już dużej wydajności komputera wystarczy, że klikniemy jeden przycisk i JetBoost automatycznie uruchomi wszystkie dezaktywowane wcześniej procesy i usługi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.427 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań32 079
Data aktualizacji28 lis 2012
Rozmiar pliku3.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
JetBoost ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)