WindowsArchiwumProgramy archiwalneJewels 1.0

Jewels 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jewels to zmyślna łamigłówka, w której gracz stara się w możliwie najszybszym czasie wyeliminować z planszy określoną liczbę kolorowych klocków. Warunkiem ich usunięcia jest to, by ułożyć co najmniej potrójny rząd (w pionie lub poziomie) składający się z takich samych elementów. Odbywa się to poprzez zamianę miejscami klocków stojących obok siebie. Gdy ułożony rząd zostanie już szczęśliwie usunięty z planszy, na jego miejsce wpadają losowo kolejne elementy tworząc nową konfigurację. Przejście do następnego układu odbywa się po napełnieniu paska widocznego na dole ekranu. Gra charakteryzuje się miłą dla oka, wprowadzającą w błogi nastrój oprawą graficzną.

Uwaga! Do poprawnego działania gry wymagane jest, aby w systemie były zainstalowane biblioteki .NET 2.0 runtime environment, a także XNA 2.0 framework runtime.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań11 471
Data aktualizacji27 lut 2009
Rozmiar pliku2.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)