bEDxCLTV
Jnes ikona

Jnes1.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jnes to emulator NES (Nintendo Entertainment System) dla systemów operacyjnych Windows i Android. Można zatem z niego korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, jak i urządzeniach przenośnych, w tym m.in. na smartfonach czy tabletach.

bEDxCLTX

Program emuluje zarówno grafikę, jak i dźwięki w uruchamianych produkcjach, oferując możliwość rozgrywki samemu lub też z innymi graczami w trybie wieloosobowym. W przypadku Androida 4.0 lub nowszego konieczne jest włączenie Bluetootha, natomiast na PC emulator korzysta z narzędzia Kaillera. Jnes jest kompatybilne z grami zapisanymi w systemach PAL (Europa) oraz NTSC (Stany Zjednoczone, Japonia).

Jnes zapewnia szybką emulację za pomocą akceleracji sprzętowej OpenGL, zaawansowane skalowanie grafiki przy wykorzystaniu cieniowania pikseli, dźwięk stereofoniczny, możliwość szybkiego przewijania (2x), a także obsługuje skompresowane pliki ZIP i pliki NES. Gracze z pewnością docenią, że program pozwala na zapisanie postępów w dowolnym momencie i ich synchronizowanie za pośrednictwem usługi Dropbox.

Wersja mobilna emulatora Jnes zawiera interfejs użytkownika zaprojektowany pod kątem wyżej wymienionych tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Możliwe jest także korzystanie z kodów ułatwiających rozgrywkę, umieszczonych na popularnym serwisie internetowym Game Genie, dzięki uprzejmości Gent. W programie umieszczono także bazę danych Pro-Action-Replay.

Jnes bez problemu radzi sobie z obsługą kontrolerów MOGA Pro, MOGA Hero i kieszonkowych gamepadów. Warto dodać, że aplikacja nie wspiera urządzeń sterujących podłączanych pod USB w systemie Android 4.4 (KitKat). Co ciekawe, możliwe jest także korzystanie z ekranów dotykowych na urządzeniach przenośnych.

Udostępnij
Jnes 1.2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentJabosoft
Liczba pobrań3 678
Data aktualizacji10 lut 2017
Rozmiar pliku0.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Jnes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDxCLUT