WindowsArchiwumProgramy archiwalneJobee

Jobee1.0.0.788

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jobee to niewielka aplikacja, umożliwiająca odtwarzanie strumieni audio/wideo udostępnianych bezpłatnie za pośrednictwem Internetu przez stacje radiowe i telewizyjne na całym świecie.

Program na tle konkurencji wyróżnia się już na pierwszy rzut oka ciekawym i dopracowanym interfejsem graficznym. Poszczególne funkcje Jobee dostępne są z poziomu zakładek ulokowanych w górnej części ekranu. Wszelakie stacje, czy to radiowe czy telewizyjne, pogrupowane zostały w kategorie tematyczne i dodatkowo segregowane mogą być względem kraju, z którego są nadawane. Poza samą możliwością odsłuchiwania aplikacja daje również możliwość nagrywania wybranych audycji do plików MP3, tworzenia list ulubionych rozgłośni itp. W przypadku zapisywania strumienia na dysk komputera program potrafi automatycznie pobierać np. tytuł utworu i nazywać nim plik, do którego jest nagrywany.

Co raczej niespotykane w tego typu programach Jobee posłużyć może także jako zwykły odtwarzacz muzyki na komputerze. Użytkownik posiada możliwość tworzenia własnych bibliotek muzycznych z plików MP3 znajdujących się na jego komputerze. Dodatkowo oferowana jest funkcja czytnika kanałów RSS, pozwalająca śledzić publikacje na ulubionych stronach internetowych, a także prognozy pogody. W przypadku tej ostatniej obsługuje ona większe miasta w Polsce i wyświetla prognozę na cztery kolejne dni dla wybranych lokalizacji (może ich być więcej niż jedna).

Program pomimo swoich wielu zalet nie jest wolny od wad. Z pewnością jedną z najistotniejszych jest brak polskiej wersji językowej oraz często błędnie działający odtwarzacz telewizji i mechanizm obsługi książek.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
ProducentJobee
Liczba pobrań6 932
Data aktualizacji27 maj 2011
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)