WindowsGrafikaAkcesoria graficzneJPEGCompress

JPEGCompress2.9.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Prosty program do pojedynczej lub seryjnej kompresji plików graficznych. Przydatny szczególnie posiadaczom aparatów cyfrowych, którzy chcieliby w szybki sposób zmniejszyć objętość zdjęć, w celu np. wysłania ich e-mailem czy opublikowania na serwerze FTP.

Ustawienia poziomu kompresji pliku dokonuje się prostym suwakiem, a efekty w zależności od wybranego poziomu są widoczne od razu. Oprócz kompresji plików program umożliwia także zmianę rozmiaru, obrót i odbicia pojedynczych zdjęć, a także ich eksport do różnych formatów graficznych.

Uwaga!

Jak informuje producent, w celu wykorzystania wszystkich funkcji programu, wymagana jest obecność w systemie programu QuickTime, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze audio i video

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań86 857
Data aktualizacji10 sie 2009
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)