WindowsGrafikaAkcesoria graficzneJpegcrop

Jpegcrop2019.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Jpegcrop to nieskomplikowane narzędzie służące do edytowania plików zapisanych w najpopularniejszym formacie graficznym, czyli JPG.

Program umożliwia przede wszystkim przycinanie, obracanie i kadrowanie obrazów, ale oferuje także kilka innych funkcji. Za pomocą aplikacji nie tylko usuniemy zbędne fragmenty danego zdjęcia czy grafiki, ale również naniesiemy na nie dodatkowy filtr z efektem szarości, przybliżymy bądź oddalimy fotografię i usuniemy zbędne krawędzie. Wszystkie te operacje wykonamy bez utraty jakości pliku źródłowego.

Jpegcrop pracuje w standardowym oknie, gdzie możemy wczytywać pliki, modyfikować je na rozmaite sposoby, a następnie zapisywać. Dostępna jest ponadto opcja drukowania poszczególnych JPG-ów. Niestety, ale dla wielu użytkowników wadą programu może być fakt, że nie pozwala na jednoczesną edycję kilku obrazów.

Warto wspomnieć, że Jpegcrop nie wymaga instalacji na dysku twardym i nie pozostawia żadnych danych w rejestrze systemu operacyjnego. Aplikacja jest dostępna w wersji portable, co oznacza, że możemy ją uruchomić bezpośrednio z urządzenia podłączonego do komputera za pośrednictwem USB.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 998
Data aktualizacji1 gru 2019
Rozmiar pliku0.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)