Jpegcrop2019.11

WindowsGrafikaAkcesoria graficzneJpegcrop
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Jpegcrop to nieskomplikowane narzędzie służące do edytowania plików zapisanych w najpopularniejszym formacie graficznym, czyli JPG.

Program umożliwia przede wszystkim przycinanie, obracanie i kadrowanie obrazów, ale oferuje także kilka innych funkcji. Za pomocą aplikacji nie tylko usuniemy zbędne fragmenty danego zdjęcia czy grafiki, ale również naniesiemy na nie dodatkowy filtr z efektem szarości, przybliżymy bądź oddalimy fotografię i usuniemy zbędne krawędzie. Wszystkie te operacje wykonamy bez utraty jakości pliku źródłowego.

Jpegcrop pracuje w standardowym oknie, gdzie możemy wczytywać pliki, modyfikować je na rozmaite sposoby, a następnie zapisywać. Dostępna jest ponadto opcja drukowania poszczególnych JPG-ów. Niestety, ale dla wielu użytkowników wadą programu może być fakt, że nie pozwala na jednoczesną edycję kilku obrazów.

Warto wspomnieć, że Jpegcrop nie wymaga instalacji na dysku twardym i nie pozostawia żadnych danych w rejestrze systemu operacyjnego. Aplikacja jest dostępna w wersji portable, co oznacza, że możemy ją uruchomić bezpośrednio z urządzenia podłączonego do komputera za pośrednictwem USB.

Udostępnij
Jpegcrop 2019.11wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 109
Data aktualizacji1 gru 2019
Rozmiar pliku0.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)