AndroidGryStrategiczneJuice Farm - Idle Harvest
Juice Farm - Idle Harvest ikona

Juice Farm - Idle Harvest2.3.0

  • Slider item
  • Slider item

Juice Farm - Idle Harvest to kolejna pozycja na długiej liście gier mobilnych bydgoskiego studia Vivid Games. Tym razem wcielamy się w zarządcę niewielkiego gospodarstwa zajmującego się uprawą owoców i warzyw oraz wytwarzania różnych produktów na ich bazie.

Uprawa, uprawa i jeszcze raz uprawa

Gra stanowi połącznie prostego symulatora i strategii, której zasady nie należą do skomplikowanych i wymagają na początku nieco cierpliwości. Naszym zadaniem jako właściciela niewielkiego gospodarstwa rolnego jest uprawa coraz to większych ilości różnych warzyw i owoców. Musimy odpowiednio je wysiewać, podlewać, dostarczać światła a następnie zbierać i sprzedawać.

Rozwój kluczem do sukcesu

Sprzedając swoje plony gracz otrzymuje wirtualne monety. To właśnie dzięki nim możliwe jest rozbudowywanie i usprawnianie gospodarstwa. Poprzez udoskonalanie poszczególnych maszyn na gospodarstwie uprawa jest szybsza i daje więcej plonów. To jednak nie wszystko. Wirtualna gotówka pozwala nam również automatyzować poszczególne etapy uprawy.

Wraz z przebiegiem rozgrywki Juice Farm - Idle Harvest pojawia się możliwość wykorzystywania własnych plonów w celu wytwarzania ciast, placków, sałatek czy soków i przekąsek. Ich produkcja pochłania więcej czasu, ale przynosi większe zyski.

Kluczowe cechy:

  • prosta strategia dla urządzeń mobilnych
  • zadaniem gracza jest zarządzanie gospodarstwem
  • spore możliwości rozbudowy i automatyzacji fabryki
  • za darmo (z opcją mikropłatności) i po polsku
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań18
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Juice Farm - Idle Harvest ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)