WindowsArchiwumProgramy archiwalneJumper: Redux

Jumper: Redux

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jumper: Redux to remake popularnej swego czasu platformówki o nazwie Jumper. To gra, która wprawi w zakłopotanie najbardziej wytrawnych i wprawionych graczy. Jest ona prawdziwym wyzwaniem nie tylko pod względem zręcznościowym, ale również logicznym i taktycznym. By szczęśliwie dotrzeć do celu, nawet na chwilę nie można odłączyć szarych komórek.

Rzeczywiście oprawa graficzna oraz dźwiękowa nie powalają na kolana, ale one odgrywają tutaj drugorzędną rolę. Zadaniem gracza jest takie sterowanie sześciokątnym bohaterem, by bez najmniejszego draśnięcia dotrzeć na drugi koniec planszy. Każda kolejna z nich stawia przed graczem coraz trudniejsze zadania. Najtrudniejsze okazuje się opanowanie techniki bezpiecznego przemieszczania się po wyznaczonym terytorium. Mowa tu o zasadzie podwójnego odbicia. Dzięki możliwości oddania kolejnego skoku w trakcie wykonywania jeszcze tego pierwszego, można pokonać przeszkody, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do sforsowania. Pierwszy sektor składa się z siedmiu prostych układów, które jedynie mają w zasadzie zaznajomić nas z tym czego możemy spodziewać się w dalszych częściach gry. Prawdziwa zabawa zaczyna się w drugim sektorze. Jeśli komuś uda się go zaliczyć w całości, wówczas przenosi się do trzeciego, gdzie dotarcie choćby do połowy planszy graniczy z prawdziwym cudem. Jumper: Redux wciąga do bólu i nawet największe porażki nie są w stanie odciągnąć od monitora. Niektóre ruchy wymagają żmudnych ćwiczeń i zabierają mnóstwo czasu, ale gdy akcja kończy się sukcesem - zadowoleniu i satysfakcji nie ma końca. Na uwagę zasługuje fakt, iż gra posiada możliwość rywalizacji w sieci.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 914
Data aktualizacji28 paź 2005
Rozmiar pliku2.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)