WindowsProgramowanieNarzędzia pomocnicze dla webmasterówJust Color Picker
Just Color Picker ikona

Just Color Picker5.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Just Color Picker to niewielka aplikacja pozwalająca sczytywać z ekranu kolory dowolnych elementów, a następnie wyświetlać ich wartości na wiele sposobów. Pokazywane są również proponowane barwy, które będą dobrze współgrać z tą odczytaną, co można wykorzystać na przykład podczas tworzenia stron internetowych, grafik informacyjnych lub prezentacji.

Aby odczytać kolor wystarczy wycelować w interesujące nas miejsce na ekranie kursorem myszy, a następnie użyć zapisanego skrótu klawiszowego (domyślnie jest to Alt+X). W okienku aplikacji widać na bieżąco niewielki podgląd, dzięki któremu możliwe jest dokładne wycelowanie w konkretny piksel.

Po odczytaniu barwy, pojawia się ona w podglądzie, a użytkownik ma możliwość wyświetlenia jej "komputerowej" wartości, w tym między innymi zgodnie z HTML, RGB, HEX, HSL oraz CMYK (do druku). A programie znajdziemy również koło barw, które podpowie jak dobrać dopełnienie i triadę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAnny Studio
Liczba pobrań2 208
Data aktualizacji28 mar 2019
Rozmiar pliku2.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Just Color Picker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)