JustDrive.co ikona

JustDrive.co1.2.9

AndroidArchiwumProgramy archiwalneJustDrive.co
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

JustDrive to aplikacja, która pozwala płacić za zatankowane paliwo bez konieczności wychodzenia z samochodu i spędzania czasu w kolejkach na stacji benzynowej. Wystarczy po zatankowaniu sczytać kod QR z dystrybutora oraz zatwierdzić zakup na ekranie smartfonu.

Aplikacja zbiera koszty, a na koniec miesiąca wystawiona zostanie faktura. Rozwiązanie jest na razie dostępne wyłącznie dla klientów firmowych, ale nie wynika to z ignorancji twórców, ale obowiązujących przepisów, które nakazują wydawać osobom prywatnym papierowy paragon do dokonanych zakupów, więc i tak musieliby opuścić samochód i udać się do kasy.

Od startu aplikacja umożliwia płacenie przy jej pomocy na stacjach Orlen oraz Bliska, łącznie w ponad 2 tysiącach miejsc, w tym także na terenie Niemiec i Czech. Twórcy są już na etapie rozmów z kolejnymi koncernami, aby w przyszłości rozszerzyć ofertę obsługiwanych stacji. Poza wygodą płacenia, aplikacja pozwala oszczędzać od 5 groszy na litrze do nawet 50% ceny paliwa, dzięki bonusom zdobywanym za polecanie aplikacji kolejnym osobom.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań221
Data aktualizacji2 lut 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
JustDrive.co ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)