Już niedługo Lotto przez Internet

Już niedługo Lotto przez Internet

07.12.2012 11:51, aktualizacja: 05.02.2015 13:56

Kupienie losu na loterię Totalizatora Sportowego jest jedną z czynności, które nadal zmuszają nas do wyjścia z domu i udania się do specjalnie oznaczonego kiosku lub stoiska. Powodem tego są ograniczenia prawne, ale firma walczy o wprowadzenie do nowelizacji ustawy hazardowej zapisu o możliwości grania przez Internet.

Wojciech Szpil, członek zarządu Totalizatora Sportowego, jest przekonany, że pozwoli to poszerzyć zasięg gier i zachęci tych, którzy nie mają czasu lub ochoty udawać się osobiście do kolektury. W momentach kumulacji przy punktach zbierają się ogromne kolejki, gdyż gra przyciąga nawet 20 milionów Polaków do kolektur. Jednak zamiast zwiększać ich liczbę, Totalizator postawi na jakość — między innymi na możliwość kupienia losu przez Internet.

Obraz

W przyszłym roku pojawić się ma również około 300 automatów samoobsługowych, głównie w galeriach handlowych i innych ruchliwych miejscach, ale początkowo będą sprzedawać tylko zdrapki — między innymi ciesząca się ogromnym powodzeniem Ekstra Pensja na bazie międzynarodowej platformy Win for Life.

W Europie już 24 kraje mają już możliwość robienia zakładów w Internecie, co przynosi państwom przychody na poziomie od 3 do 7%. W Polsce od 2010 roku na mocy ustawy hazardowej możliwość przyjmowania zakładów przez Internet mają zakłady bukmacherskie, ale przy nieco innych produktach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)