WindowsArchiwumProgramy archiwalnejv16 PowerTools 1.3.0.195

jv16 PowerTools 1.3.0.195

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ostatnia bezpłatna wersja rozbudowanego programu narzędziowego, który powstał na bazie RegCleaner'a tego samego autora.

Aplikacja zawiera zbiór czterech narzędzi: RegCleaner - służącego m.in. do zarządzania rejestrem systemowym i usuwania programów z listy "Dodaj/Usuń Programy" w panelu sterowania Windows, File Tool - do zarządzania plikami programów, usuwania nieużywanych, uszkodzonych i dublujących się programów i bibliotek DLL, rozszyfrowywania plików, a także masowej zmiany ich nazw i atrybutów, Temp File Tool - do kontroli nad folderami z plikami tymczasowymi oraz Backup - do przywracania danych z kopii bezpieczeństwa wykonanych za pomocą trzech pierwszych narzędzi. Pracę z programem bardzo ułatwia polskojęzyczny interfejs.

Uwaga!

  1. Nie zalecamy używania programu początkującym użytkownikom. 2. Zmiany interfejsu programu na język polski dokonuje się w menu PREFERENCES -> Language.
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.115 ocen
Twoja ocena
ProducentJouni Vuorio
Liczba pobrań367 899
Data aktualizacji25 mar 2003
Rozmiar pliku2.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)