Jwansoft Disk Defrag ikona

Jwansoft Disk Defrag1.2

WindowsArchiwumProgramy archiwalneJwansoft Disk Defrag
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jwansoft Disk Defrag to niewielkie i darmowe narzędzie do defragmentacji dysku twardego. Przy użyciu tego oprogramowania możemy zoptymalizować i przyspieszyć działanie systemu operacyjnego poprzez uporządkowanie zawartości poszczególnych partycji.

Aplikacja posiada prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, a także charakteryzuje się nowoczesnym algorytmem, za pomocą którego proces defragmentacji przebiega znaczni szybciej i bezpieczniej. W dodatku jest ona w pełni kompatybilna z niemal wszystkimi systemami plików (NTFS, FAT16, FAT32). Po uruchomieniu programu otrzymujemy czytelną listę wyświetlającą wszystkie partycje wraz z ich parametrami – status, nazwa woluminu oraz rozmiar na dysku twardym.

Oprócz najważniejszej funkcji do defragmentacji partycji, znajdziemy w nim również narzędzie do przeprowadzenia dokładnej analizy struktury dysku, wyświetlającej ułożenie poszczególnych klastrów na dysku twardym. Dzięki temu dowiemy się, które lokacje na partycji wymagają defragmentacji i optymalizacji.

Program Jwansoft Disk Defrag posiada trzy różne tryby działania. Pierwszy jedynie defragmentuje wszystkie lokacje na nośniku danych. Drugi i trzeci wykonują to samo co pierwszy tryb, ale dodatkowo optymalizują pracę dysku, co skutkuje rozwiązaniem problemów z powolnym i niestabilnym funkcjonowaniem całego systemu operacyjnego. Natomiast dla bardziej doświadczonych użytkowników, udostępniono też specjalną funkcję do porządkowania struktury ukrytego pliku MFT (Master File Table), w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje odnośnie plików.

Udostępnij
Jwansoft Disk Defrag 1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.07 ocen
Twoja ocena
ProducentJwansoft
Liczba pobrań1 889
Data aktualizacji24 kwi 2012
Rozmiar pliku1.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Jwansoft Disk Defrag ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)