AndroidBezpieczeństwoPakiety zabezpieczająceK7 Mobile Security
K7 Mobile Security ikona

K7 Mobile Security4.4.176

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

K7 Mobile Security to aplikacja skierowana do użytkowników, którzy chcą zadbać o ochronę swojego urządzenia przenośnego.

Sprawdź, czy nie ma wirusów

Za sprawą K7 Mobile Security otrzymujemy dostęp do oprogramowania antywirusowego odpowiedzialnego za automatyczne skanowanie smartfona lub tabletu celem odnalezienia złośliwych plików (malware, spyware, adware, trojany). Baza danych wirusów jest regularnie aktualizowana, co sprawia, że ochronimy się nawet przed najnowszymi zagrożeniami.

Dodatkowe opcje

K7 Mobile Security może działać zgodnie z ustalonym harmonogramem. Użytkownik sam określi, kiedy narzędzie ma przeprowadzić skanowanie pamięci wewnętrznej i karty SD. Omawiając cechy programu warto również zwrócić uwagę na mechanizm antykradzieżowy, który sprawia, że możemy skorzystać z funkcji „zlokalizuj i znajdź urządzenie z systemem operacyjnym Android”. Pozwala ona na zdalne zabezpieczenie dostępu do danych użytkownika, a także umożliwia otrzymanie powiadomienia w wypadku, gdy niepowołana osoba zmieni kartę SIM.

To jednak nie wszystko, gdyż w K7 Mobile Security zaimplementowano opcję blokowania złośliwych stron internetowych, na których rozpowszechniane są niebezpieczne pliki, a także fałszywych witryn sieciowych (phishing), chroniąc użytkownika przed kradzieżą danych ze smartfona lub tabletu.

Dwie wersje

K7 Mobile Security jest dostępny w wersji darmowej oraz Premium w cenie 37,99 złotych. Większość z powyższych opcji zarezerwowana jest dla osób, które zdecydują się nabyć opisywany program.

Najważniejsze cechy:

  • program antywirusowy dla smartfonów i tabletów
  • dwie wersje: darmowa i płatna
  • automatyczne skanowanie lub zgodnie z harmonogramem
  • liczne opcje dodatkowe (np. ochrona antykradzieżowa)
  • czytelny interfejs użytkownika
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań29
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
K7 Mobile Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)