WindowsMultimediaPobieranie wideoKabuu Video Downloader
Kabuu Video Downloader ikona

Kabuu Video Downloader1.1.1.202

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kabuu Video Downloader to darmowy program do pobierania materiałów udostępnionych w serwisie YouTube. Dzięki niemu łatwo i szybko ściągniemy zarówno filmy, jak i piosenki.

Pobieranie

Korzystanie z aplikacji Kabuu Video Downloader nie powinno nikomu sprawić najmniejszych problemów, gdyż wszystko, co musimy zrobić, to wkleić odnośnik do wybranej treści pochodzącej z YouTube, a następnie kliknąć przycisk odpowiedzialny za pobieranie. Materiały ściągniemy na dysk twardy komputera w rozdzielczościach 2K, 1080p, 720p, 480p i niższych. Obsługiwane są rozmaite formaty plików, w tym MP4 i WEBM (wideo) oraz OPUS i OGG (audio).

Konwertowanie

Kabuu Video Downloader umożliwia także konwertowanie pobranych filmów, które możemy zapisać jako MP4, WEBM, MKV, AVI i nie tylko. Możemy również konwertować dźwięki do formatów takich jak np. MP3, M4A, OGG, WAV i OPUS. Warto mieć na uwadze fakt, że twórcy Kabuu Video Downloadera regularnie aktualizują listę wspieranych formatów wyjściowych.

To nie wszystko

Co ciekawe, Kabuu Video Downloader pozwala na pobieranie materiałów znajdujących się na prywatnych listach odtwarzania. W takiej sytuacji użytkownicy serwisu YouTube muszą jednak zalogować się do swojego konta, by móc ściągnąć wspomniane pliki.

Kabuu Video Downloader – najważniejsze cechy:

  • łatwe i szybkie pobieranie materiałów z serwisu YouTube
  • wsparcie rozdzielczości 2K, 1080p, 720p, 480p i niższych
  • pobieranie: obsługa formatów MP4 i WEBM (wideo) oraz OPUS i OGG (audio)
  • konwertowanie: obsługa formatów MP4, WEBM, MKV, AVI (wideo) oraz MP3, M4A, OGG, WAV i OPUS (audio)
  • funkcja ściągania multimediów z prywatnych list odtwarzania
  • za darmo
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKabuusoft
Liczba pobrań2 260
Data aktualizacji30 maj 2022
Rozmiar pliku37.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kabuu Video Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)